Зураб Адеішвілі
Зураб Адеішвілі

Прокурором Одеської області стане екс-генпрокурор Грузії Зураб Адеїшвілі, а головним міліціонером Одещини – генерал-майор міліції, заступник міністра МВС України Олексій Руденко. Про це повідомляє видання Преступности. НЕТ з посиланням на власні джерела в Одеській обласній адміністрації.

«Новопризначений голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі визначився з тими людьми, які разом з ним боротимуться з корупцією в регіоні. Найближчим часом на посаду прокурора Одеської області буде призначено екс-генпрокурора Грузії, юриста, якого вважають родоначальником реформи прокуратури в Грузії, Зураба Адеїшвілі. Змінять і начальника Головного управління МВС в Одеській області. Замість Івана Катеринчука головним міліціонером стане нинішній заступник міністра МВС, генерал-майор міліції Олексій Руденко», – пише видання.

Варто відзначити, що Зураб Адеїшвілі був главою Мін’юсту Грузії з 2008 по 2012 рр. Він перебуває в розшуку за червоним циркуляром Інтерполу на підставі запиту влади Грузії з 2013 р. Відзначимо, що Олексія Руденка рік тому призначили керівником Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, однак у березні Прем’єр-міністр України Яценюк призначив його заступником міністра внутрішніх справ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ