Расмуссен
Указ про призначення його радником Порошенка опубліковано на сайті глави держави

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен пообіцяв зробити все можливе для зміцнення зв’язків між Україною і Європейським Союзом. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи своє призначення на посаду радника Президента України Петра Порошенка.

Окрім того, Расмуссен висловив тривогу з приводу нинішньої ситуації на сході України. Він зазначив, що « Мінські домовленості» повинні бути виконані всіма сторонами».

«У той же час Україна має імплементувати надзвичайно важливі реформи, включаючи посилення боротьби проти корупції. У цьому контексті посилення зв’язків з Євросоюзом є надзвичайно важливим», – підкреслив помічник глави держави.

Президент України Петро Порошенко призначив колишнього генерального секретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена своїм позаштатним радником. Відповідний указ №225 / 2016 від 27 травня 2016 роуц опубліковано на сайті глави держави.

Нагадаємо, Андерс Фоґ Расмуссен – данський політик. Прем’єр-міністр Данії в 2001–2009 роках, з 1998 був лідером Ліберальної партії. З 1978 по 2007 був членом парламенту.

У березні 2009 обраний на посаду Генерального секретаря НАТО, яку обіймав до 30 вересня 2014 року.

Читайте: Генсек НАТО запустить в Румунії протиракетний щит

БЕЗ КОМЕНТАРІВ