Екс-генсек НАТО радитиме Порошенку, як зміцнити безпеку України

Расмуссен
Указ про призначення його радником Порошенка опубліковано на сайті глави держави

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен пообіцяв зробити все можливе для зміцнення зв’язків між Україною і Європейським Союзом. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи своє призначення на посаду радника Президента України Петра Порошенка.

Окрім того, Расмуссен висловив тривогу з приводу нинішньої ситуації на сході України. Він зазначив, що « Мінські домовленості» повинні бути виконані всіма сторонами».

«У той же час Україна має імплементувати надзвичайно важливі реформи, включаючи посилення боротьби проти корупції. У цьому контексті посилення зв’язків з Євросоюзом є надзвичайно важливим», – підкреслив помічник глави держави.

Президент України Петро Порошенко призначив колишнього генерального секретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена своїм позаштатним радником. Відповідний указ №225 / 2016 від 27 травня 2016 роуц опубліковано на сайті глави держави.

Нагадаємо, Андерс Фоґ Расмуссен – данський політик. Прем’єр-міністр Данії в 2001–2009 роках, з 1998 був лідером Ліберальної партії. З 1978 по 2007 був членом парламенту.

У березні 2009 обраний на посаду Генерального секретаря НАТО, яку обіймав до 30 вересня 2014 року.

Читайте: Генсек НАТО запустить в Румунії протиракетний щит

БЕЗ КОМЕНТАРІВ