Колишній глава СБУ заявив, що листи Суркова були знайдені вже давно
Колишній глава СБУ заявив, що листи Суркова були знайдені вже давно

Колишній очільник Служби безпеки України Валентин Наливайченко в ефірі каналу 112 прокоментував злам пошти помічника Путіна Владіслава Суркова, завдяки чому було виявлено скандальні документи.

За словами Наливайченка, листи Суркова щодо діяльності так званих ДНР і ЛНР та іншу інформацію було зібрано для відкриття кримінального провадження ще в 2014-2015 роках.

«Щодо переписки, я офіційно стверджую, що і переговори Суркова і інша переписка, в тому числі щодо погодження міністерств «ДНР» і «ЛНР» вони називають себе МГБ, до останнього прапорщика, все це було нами перехоплено і долучено до кримінального провадження, ще в 2014-2015 роках. І не тільки є листи», – зауважив екс-очільник СБУ.

Крім того, він виступив за відкриття кримінального провадження у військовій прокуратурі проти Федеральної служби безпеки РФ та особисто Суркова: «Докази збирали, я поставив всі підписи, ми направили, щоб порушили кримінальне провадження».

На його переконання, Сурков був причетний до кривавих розстрілів на Майдані.

«Моя позиція не змінилася. Я її буду відстоювати до суду над всім режимом Януковича і до причетності ФСБ і снайперів до розстрілу мирних протестувальників. Я буду далі наполягати, що і роль Суркова, насамперед, в українському суді, у відкритому і публічному, щодо причетності в розстрілах мирних протестувальників на Майдані, була з’ясована, щоб були вручені і направлені підозри. Треба вручати їх не тільки «Моторолі» та іншим терористам, а і групам ФСБшників, які приїжджали з Сурковим», – підсумував Наливайченко.

Читайте: Українські хакери зламали пошту помічника Путіна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ