На думку експерта, Путін не піде на новий удар по Донбасу
На думку експерта, Путін не піде на новий удар по Донбасу

Військовий експерт, полковник запасу, колишній очільник Спілки офіцерів України В’ячеслав Білоус у коментарі Слову і Ділу проаналізував інформацію розвідки США про те, що Росія планує продовжити агресивну політику на Донбасі.

На думку Білоуса, Росія може шантажувати, продовжувати грати мускулами на Донбасі, але не наважиться на нове вторгнення.

«Наразі відразу декілька факторів у різних площинах провокують РФ до нового шантажу. Внутрішньополітичний аспект – подання на Новинського в парламенті. На зовнішньому рівні – резолюція ООН, позиція Гаазького суду. До того ж поки невідомо, якою буде політика США щодо НАТО. Тому, безумовно, РФ вичікує і тримає напругу», – пояснив експерт.

Також він зауважив, що російська влада не піде на вторгнення, оскільки для цього немає ані ресурсів, ані потрібних для цього сил. Відповідно, це лише «блеф, залякування України та гра мускулами».

Щоправда, як наголосив фахівець, інша проблему в тому, що «дорожня карта», яка нині перебуває на стадії розробки, не є шляхом до миру й не дасть загального вирішення цієї проблеми.

«На Росію потрібно діяти комплексно: робота дипломатії, позиція світових організацій та, звичайно ж, відродження ЗСУ. Ми перебуваємо в стані війни, тому потрібно діяти адекватно, а не чекати від виборів до виборів, що в іншій країні знайдеться президент, який вирішуватиме наші проблеми. Це утопія», – резюмував Білоус.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ