Домінік Стросс-Кан
Домінік Стросс-Кан

Виправний суд французького міста Лілля оголосив про рішення виправдати екс-главу МВФ Домініка Стросс-Кана, який був одним з фігурантів справи про сутенерство, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на сайт паризької газети Le Figaro.

Стросс-Кан звинувачувався у співучасті в сутенерстві, проте переконливих доказів його провини не знайшлося, пояснили в суді. Згідно з початковою версією звинувачення, екс-глава МВФ не лише брав участь у секс-вечірках за участю повій, але й відіграв деяку роль в їхній організації. Саме тому, на думку прокурорів, його можна було звинуватити у співучасті в сутенерстві.

У матеріалах справи Стросс-Кан названий «центральною фігурою» цих вечірок, а також «королем свята». Попри те, в прокуратурі врешті визнали, що на слуханнях у суді переконливих доказів цієї версії отримати не вдалося. Тому сторона обвинувачення виступила за зняття звинувачень з екс-глави МВФ.

Сторона захисту стверджувала, що Стросс-Кан не може вважатися організатором секс-вечірок, бо не знав, що жінки, які приходили на них, – повії. Сам факт участі у секс-вечірках обвинувачений не заперечує.

Нагадаємо, що прокуратура Лілля просила закрити справу за обвинуваченням Строс-Канна в сутенерстві ще два роки тому, в червні 2013 року. Раніше екс-главу МВФ звинувачували у зґвалтуванні покоївки в готелі, але справу завершили мировою угодою і виплатою постраждалій компенсації на суму 1,5 млн доларів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ