oleksandr-kly-menko
Клименко має елітну квартиру на Тверській

Українські силовики встановили місце проживання колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Виявилось, що він з 2014-го року мешкає в Москві, де на вулиці Тверській придбав елітне житло. Про це йдеться в тексті ухвали Печерського районного суду Києва від 10 листопада, повідомляють Українські новини.

Крім того, відомо, що Клименко тимчасово перебував у Ростові-на-Дону, Сочі та в окупованій Ялті.

Також повідомляється, що суд розглянув клопотання адвоката екс-міністра Сергія Титаренка про скасування постанови Генпрокуратури про зупинення досудового розслідування від 26 лютого 2015 року. Титаренко аргументував це тим, що у Клименка немає статусу підозрюваного, а значить, розслідування щодо нього вести не можна, а кримінальну справу слід закрити, а не призупинити.

Генпрокуратура, своєю чергою, заявила, що Клименкові було повідомлено про підозру належним способом. Водночас з 6 травня поточного року міжнародний розшук екс-міністра призупинили на час проведення перевірки комісією Інтерполу.

Враховуючи цю інформацію, суд вирішив відмовити захисту екс-міністра і не скасував постанову про припинення розслідування.

Як відомо, Олександра Клименка підозрюють в скоєні низки кримінальних правопорушень, зокрема, у створенні злочинної організації та нанесенні державі матеріальних збитків в розмірі 3,1 млрд гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ