Сергій Бондарчук
Бондарчук – бізнесмен, екс-нардеп України, член керівництва партії Ющенка «Наша Україна» та ініціатор її розпуску

Колишній очільник державної компанії «Укрспецекспорт» Сергій Бондарчук очікує на надання політичного притулку від уряду Великої Британії. Про це йдеться у програмі Схеми спільного проекту «Радіо Свобода» і телеканалу «UA:Перший».

«Я подав документи на отримання політичного притулку рік тому. Процедура отримання непроста та довготривала за часом, тому я досі очікую», – повідомив він.

 «У кінці 2014-го мене від СБУ відправили у відрядження на навчання в академії Міністерства оборони Великої Британії. Я там навчався до кінця квітня 2015-го», – сказав Бондарчук.

«Звістка про підозру і розшук застала мене, коли я був у Британії. Моє місце перебування було відоме і СБУ, і ГПУ. Я хотів повернутися в Україну та боротися за своє чесне ім’я та справедливість, але всі мої друзі й родина наполягали, що це не правильно, і що захищати себе на свободі легше, ніж у тюрмі. З часом стало зрозуміло, що вони були праві», – сказав Бондарчук.

Українські правоохоронці звинувачують Сергія Бондарчука у розкраданні державного майна у сумі 7,5 мільйона доларів. З червня 2015 року він перебуває у розшуку Інтерполу.

У свою чергу, Бондарчук заявляє, що обвинувачення проти нього сфальсифіковані.

Бондарчук – офіцер СБУ, бізнесмен, колишній народний депутат України, член керівництва партії Віктора Ющенка «Наша Україна» та ініціатор її розпуску.

З 2005 до 2010 року Сергій Бондарчук був генеральним директором Державної компанії з імпорту й експорту продукції та послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт».

Із рук тоді ще президента Віктора Ющенка Сергій Бондарчук отримав орден за заслуги і звання Героя України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ