Сергій Мельничук
Сергій Мельничук

Спікер парламенту Володимир Гройсман повідомив депутатів про подання від ГПУ щодо зняття недоторканості з депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. Про це він заявив на ранковому засіданні у середу, 13 травня, повідомляє Українська правда.

За його словами, подання ГПУ запускає процедуру розгляду цього питання. «Тепер комітет буде розглядати це питання і готувати проект відповідної постанови. Хочу наголосити, що все відбувається чітко у відповідності до регламенту», – запевнив Гройсман.

Як відомо, генпрокурор Віктор Шокін подав до Ради прохання про зняття депутатської недоторканності з Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. За словами Шокіна, Мельничуку загрожує довічне ув’язнення, а Клюєву – більше 10 років.

У свою чергу, позафракційний народний депутат, колишній командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук позиватиметься до суду проти генерального прокурора України Віктора Шокіна за наклеп. Про це він заявив сьогодні, 13 травня, журналістам в кулуарах Верховної Ради, передає кореспондент РБК-Україна.

«Він не мав права про це говорити і як людина, яка має найвищу ступінь юриспруденції, такі робити заяви, тим більше заявляти, що мене немає у місті… Це моя дискредитація, і я буду позиватись проти нього до суду… Я готовий відповідати, але за кожне брехливе слово мої адвокати будуть одразу ж подавати відповідні звинувачення. Перше звинувачення зараз буде, відповідно, Шокіну за те, що він зробив наклеп, що мене немає в Україні», – заявив Мельничук. При цьому нардеп зазначив, що дізнався про обвинувачення Генпрокуратури лише вчора ввечері.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ