Сергій Мельничук
Сергій Мельничук

Народний депутат Сергій Мельничук заявляє, що начебто має відеодокази підготовки військового перевороту. Відтак, наполягає, аби на засіданні Регламентного комітету, який розглядає справу щодо притягнення його до відповідальності, були присутні представники МВС та СБУ. Про це він сказав у середу, 27 травня, під час засідання Регламентного комітету, повідомляє Укрінформ.

«Я був готовий уже сьогодні відповідати на будь-яке запитання Комітету й Генеральної прокуратури», – наголосив Мельничук. Тим часом, за його словами, Генпрокуратура на запитання Регламентного комітету уникла багатьох відповідей. «У матеріалах Генеральної прокуратури є неточності, а з 30 відповідей, які вони мали надати, багато які вони просто пропустили. Якщо немає у них відповіді, вони просто ігнорують. А це ті документи, які мають бути безпосередньо в самій справі. Їх немає», – зазначив Мельничук.

Він також сказав, що наполягає на участі у засіданні представників МВС та СБУ. Представники СБУ, додав він, потрібні у зв’язку з питанням, пов’язаним із вивозом зброї із зони АТО і замахом на президента України. «Готувався військовий переворот», – уточнив Мельничук, додавши, що є відповідні відеоматеріали щодо цього, які можуть бути продемонстровані на засіданні Регламентного комітету.

Нагадаємо, Генпрокуратура підозрює депутата Сергія Мельничука в організації банди з підлеглих йому добровольців батальйону «Айдар».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ