Сергій Міхалок та його продюсер переїхали в Україну через політичні переслідування
Сергій Міхалок та його продюсер переїхали в Україну через політичні переслідування

Лідер білоруського гурту «Brutto», екс-фронтмен групи «Ляпис Трубецкой» Сергєй Михалок разом з продюсером Антоном Азізбекяном 25 травня отримали право на постійне проживання в Україні. Повідомляє  Cultprostir.

Дозвіл білоруси отримали з рук голови Державної міграційної служби України Сергія Радутного у відповідь на їх звернення за дозволом на імміграцію в Україну через перешкоди у творчій діяльності, які вони пов’язують із своїми публічними заявами про підтримку Революції Гідності та музичною діяльністю, у якій порушується українське питання.

На думку міністра культури В’ячеслава Кириленка,  імміграція білоруських діячів культури до України «відповідає інтересам України, підтримує імідж України як держави, в якій гарантовано можливості для вільного вираження власних поглядів та переконань, в тому числі через творчу діяльність».

Зазначимо, що посвідка на постійне проживання надає іноземцям право постійно проживати в Україні та користуватися тими самими правами і свободами, а також нести ті ж обов’язки, як і громадяни України. Щоправда білоруси не зможуть обирати та бути обраними до органів влади, або працювати на державній службі, адже за паспортом Михалок та Азізбекян залишаться громадянами Білорусі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ