Ігор Швайка
Ігор Швайка

Екс-міністр АПК, представник партії «Свобода» Ігор Швайка під час прес-конференції заявив, що скандал, піднятий навколо його мотоцикла, – цілеспрямована дискредитаційна кампанія. Він спростував звинувачення в отриманні мотоцикла Harley-Davidson у якості хабара і дав іронічну підказку слідчим – мовляв, він також володіє моделлю автомобіля Bentley і велосипедом.

«Для всіх аваківських і шокінських пінкертонів можу сказати, що в мене ще є подарована мені на день народження модель автомобіля Bentley і велосипед», – заявив Швайка.

Він припустив, що піднятий навколо його мотоцикла галас – це чорна піар-кампанія перед місцевими та можливими парламентськими виборами: «Чому ця інформація з’явилася саме зараз? Минулого тижня було оприлюднено результати соцопитування, яке показало стрімке зростання підтримки ВО «Свобода» на місцевих виборах і можливих парламентських. Зрозуміло, що такі політичні проекти, як «Народний фронт» і «Удар», просто лежать нижче рівня плінтуса. Ця дезінформаційна кампанія ведеться для того, аби дискредитувати не мене, а нашу політсилу, та посіяти зневіру серед виборців».

Швайка також зауважив, що усі звинувачення на адресу екс-міністрів-«свободівців» спочатку носили багатомільярдний характер, а тепер скотилися до мотоцикла: «Якщо Аваков, Яценюк, Павленко спочатку вели мову про «багатомільйонні» збитки від діяльності міністрів-«свободівців», які згодом отримали назву «багатомільярдні», то тепер це закінчилось банально мотоциклом Harley-Davidson червоного кольору 2013 року випуску. Для тих, хто цікавиться вартістю, – вона складає 18-25 тисяч доларів, залежно від стану і пробігу. Тобто, із «багатомільярдних збитків» вчепилися до мотоцикла…».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ