Гриценко
Анатолій Гриценко

Відомий столичний громадський активіст і блогер Володимир Тищенко подав до Генеральної прокуратури України заяву про вчинення кримінального правопорушення екс-міністром оборони Анатолієм Гриценком. Як зазначено в заяві, 2006 року Гриценко, підробивши документи та перевищивши свої службові повноваження, без згоди Кабінету Міністрів України скоїв злочин з мотивів особистої вигоди – відмовився від 147 га Біличанського лісу, які займала військова частина, на користь фірми «регіонала»-забудовника Василя Хмельницького.

«Після призначення нового Генпрокурора я зареєстрував на його ім’я заяву про вчинення кримінального правопорушення екс-міністром оборони Анатолієм Гриценком, який 2006 року, підробивши документи та перевищивши свої службові повноваження, без згоди Кабінету Міністрів України скоїв злочин з мотивів особистої вигоди і відмовився від земельної ділянки під військовою частиною №136 на користь фірми регіонала Василя Хмельницького ТОВ «Столиця Центробуд».

Йдеться про 147 га Біличанського лісу під Києвом вартістю в понад 1 мільярд гривень, які завдяки Гриценку Київрада Черновецького безкоштовно передала одіозному олігарху», – пише Тищенко.

За його даними, Хмельницький протягом багатьох років був змушений відбілювати Гриценка, оскільки в разі порушення кримінальної справи проти екс-міністра піднявся би грандіозний скандал і випливло би чимало фактів корупційних дій із боку одіозного олігарха, враховуючи, що це була одна з найбільших земельних афер в історії Україні.

«Якщо Хмельницький не «домовиться» з Луценком – екс-міністра оборони за статтями 364 і 366 КК України мають позбавити волі на строк від 3 до 6 років, а дорогоцінну землю – повернути Києву», – наголошує громадський активіст.

Читайте також: Кличка і Гриценка назвали співучасниками найбільшої земельної афери (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ