Екс-нардеп Олександр Мирний вирішив з'ясувати, чи є насправді коаліція у Верховній Раді
Екс-нардеп Олександр Мирний вирішив з’ясувати, чи є насправді коаліція у Верховній Раді

Орігинальний  «квест» влаштував народний депутат України VII скликання, голова секретаріату ВО «Свобода» Олександр Мирний на своїй сторінці у Фейсбук.

Він запропонував 50 тисяч гривень винагороди тому, хто надасть йому списки коаліції.

«Увага! Розшук! Шукаю перелік прізвищ народних депутатів, що входять в парламентську коаліцію. Також необхідні фото персональних підписів депутатів під коаліційою угодою», – пише Мирний.

Також екс-нардеп встановив часові рамки для виконання завдання.

«Тому, хто до 24.00 22 квітня 2016 року надасть мені відповідну підтверджену інформацію, гарантую винагороду в розмірі 50.000 гривень. Надану інформацію планую передати голові Верховної Ради. Нічого особистого», – зазначив «свободівцець».

На цей пост з іронією відреагували користувачі соцмережі. Зокрема, вони пишуть, що важко знайти чорну кішку в чорній кімнаті, особливо якщо її там немає.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, громадський та політичний діяч, активіст ВО «Свобода» Олександр Аронець заявив, що до апарату ВРУ списки членів коаліції не надходили. Самі народні депутати, які належать чи належали до коаліції, кажуть, що жодних особистих підписів під коаліційною угодою вони не ставили.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ