Квятківський з 17 червня 2015 року обіймав посаду прокурора Луганської області
Квятківський з 17 червня 2015 року обіймав посаду прокурора Луганської області

Прокурором Львівської області став Юрій Квятківський. Генпрокурор Юрій Луценко перебуває у Львові, де представляє новопризначеного керівника. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на сторінці у Facebook.

«Генеральний прокурор України Юрій Луценко перебуває у Львові. Триває засідання та представлення нового обласного прокурора Юрія Квятківського», – написала вона.

До призначення на цю посаду Квятківський з 17 червня 2015 року обіймав посаду прокурора Луганської області. З квітня по червень 2015 року він був заступником прокурора Луганської області. Раніше Квятківський обіймав посаду заступника прокурора Київської області, а до цього перебував на керівних позиціях в УМВС Київщини.

Раніше Луценко призначив сина народного депутата Валентина Ничипоренко – Олексія – начальником одного з відділів ГПУ. Ничипоренка призначили начальником першого слідчого відділу управління з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю Головного слідчого управління.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ