Девід Плоуфе в ефірі телеканалу NBC
Девід Плоуфе в ефірі телеканалу NBC

Девід Плоуфе, колишній старший радник Барака Обами та керівник його президентської кампанії у 2008 році,  назвав Дональда Трампа «клінічним психопатом». Про це він заявив в інтерв’ю для телеканалу NBC, – передає Reuters.

«На посаду президента балотується психопат, який відповідає клінічному визначенню», – відповів Плоуфе на запитання про власне ставлення до кандидата на посаду президента США від Республіканської партії Дональда Трампа.

Однак, пізніше він визнав, що не має наукового ступеню у психології, але описав те, що, на його думку, є симптомами Трампа: «Грандіозна самооцінка, патологічна брехня, відсутність співчуття та каяття».

Нагадаємо, вибори президента США відбудуться 8 листопада і з наближенням цього терміну основні кандидати все більше загострюють риторику стосовно одне одного.

Зокрема, минулого тижня кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон заявила, що виборча кампанія її суперника Дональда Трампа ґрунтується на «забобонах і параної», а його прихильниками є люди, відомі своїми расистськими поглядами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ