Експерт розкритикував поведінку Трампа під час останніх президентських дебатів
Експерт розкритикував поведінку Трампа під час останніх президентських дебатів

Професор економіки та політології Каліфорнійського університету Берклі Джерард Роланд прокоментував дебати кандидатів у президенти США – передає НВ.

Роланд зізнався, що після президентських дебатів відчуває жахливу огиду. Зокрема, він відмовився коментувати «нещире псевдовибачення за хвастощі з приводу сексуальних домагань і спроби збрехати, ніби цього не було».

«Його виправдання лише в тому, що серед політиків він не єдиний хижак. Не буду коментувати той факт, що дебати пройшли в дусі реаліті-шоу (включаючи те, як медіа оцінювали їх результат), але такого рівня некомпетентності, невігластва і дурості «заяв» від політиків я ніколи в житті не бачив», − наголосив професор, натякаючи на скандал із Дональдом Трампом.

За його словами, ці дебати продемонстрували, що Трамп не знає ні Путіна, ні внутрішні справи російського режиму, хоча це має бути обов’язком кандидата у президенти, який бажає захистити своїх громадян.

«Як зміг цей хижий, жорстокий, самозакоханий, дурний, неосвічений, егоїстичний паяц так близько підібратися до президентства, ще довгий час буде головоломкою для Республіканської партії. Але він жах для усіх, не тільки жителів США, які люблять демократію в той час, коли вона всюди перебуває під загрозою. Справді огидно», − зазначив політолог.

Читайте також: Клінтон відірвалася від Трампа на 14%

БЕЗ КОМЕНТАРІВ