ПАРЄ
ПАРЄ

Директор Центру Східно-Європейських перспектив Микола Воробйов не бачить сенсації в новині про резолюцію ПАРЄ щодо України, в якій євродепутати назвали Росію агресором, визнали факт анексії Криму та військового вторгнення РФ на Донбас. Про це експерт заявив в інтерв’ю виданню Інформаційний Акцент.

Воробйов підкреслив, що жодної новини в такій резолюції ПАРЄ не побачив, а від РФ просто вимагають виконувати свої обов’язки: «можливо дали Росії меседж, що санкції продовжать після січня 17 року. Але нічого революційного не сталося. До резолюції ПАРЄ всі вважали, що Росія друг України, а зараз зрозуміли, що ворог? Ні це не так».

Експерт також пояснив, що резолюція спрямована передусім «показати не зраду, а перемогу» у контексті відсутності рішення про безвіз для України.

«Це просто, щоб перебити безвіз. Адже обіцяли безвізовий режим до кінця року. А тут – питання про безвізовий режим для України не винесли на сесію Європарламенту. Тому, щоби перебити безвіз, показати не зраду, а перемогу, всі кричать про надзвичайно сприятливу для України резолюцію ПАРЄ. Це звичайна маніпуляційна технологія Мінстеця. Я не бачу, в чому перемога? Вони ще раз підкреслили, сказали: так Росія агресор, Росія має виконати Мінськ! До цього Олланд висловився досить суперечливо, про те, що спочатку вибори, а потім кордон передається Україні. Він так і не пояснив до кінця, що мав на увазі», – заначив Воробйов.

Як відомо, 12 жовтня Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, якою Росію визнано агресором щодо України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ