Експерт розкрив справжні плани Кремля

Американська журналістка пояснила, чого насправді потрібно чекати від Путіна
Американська журналістка пояснила, чого насправді потрібно чекати від Путіна

Відома американська журналіста Джудіт Міллер пояснила, що насправді намагається домогтися російська влада – передає НВ.

Міллер зауважила, що докази російських амбіцій фактично накопичуються з кожним днем, про що свідчить захоплення територій сусідньої країни. Вона нагадала, що російські бомбардувальники залітають в повітряний простір країн-членів НАТО, хакери здійснюють кібератаки, покликані вплинути на президентські вибори у США. Крім того, російські літаки завдали руйнівних повітряних ударів по лікарнях і гуманітарному конвою в Алеппо після підписання угоди між РФ і США про припинення вогню в Сирії.

«Цілі Москви вже мали б бути зрозумілі. Але, схоже, в американських спецслужбах не можуть вирішити, провокації Путіна є «тактичними», тобто результатом геополітичних можливостей, якими він уміло скористався, чи «стратегічними» − планом підірвати становище Америки і, перефразовуючи одного кандидата в президенти, «зробити Росію знову великою», − наголосила журналістка.

Автор зазначила, що більшість аналітиків у спецслужбах після чергового провалу спроб передбачити несподівані дипломатичні і військові гамбіти Путіна продовжують наполягати, що лідер Кремля не має грандіозного плану по протистоянню зі США, оскільки просто хоче зміцнити свій імідж всередині країни, а також міжнародне сприйняття Росії, щоб відвернути увагу від серйозних економічних труднощів, які переживає його держава.

Щоправда, низка політиків і експертів висловили думку, що насправді  глобальна мета Путіна – підірвати Захід і ліберальну демократію, і що у нього явно розроблена відповідна стратегія.

«Путін прагне створити новий світовий порядок, що нагадує розклад сил під час холодної війни, систематично намагається знищити Європу, розділити НАТО, а також відновити російську міць і глобальний вплив», − пояснила публіцист.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ