Американська журналістка пояснила, чого насправді потрібно чекати від Путіна
Американська журналістка пояснила, чого насправді потрібно чекати від Путіна

Відома американська журналіста Джудіт Міллер пояснила, що насправді намагається домогтися російська влада – передає НВ.

Міллер зауважила, що докази російських амбіцій фактично накопичуються з кожним днем, про що свідчить захоплення територій сусідньої країни. Вона нагадала, що російські бомбардувальники залітають в повітряний простір країн-членів НАТО, хакери здійснюють кібератаки, покликані вплинути на президентські вибори у США. Крім того, російські літаки завдали руйнівних повітряних ударів по лікарнях і гуманітарному конвою в Алеппо після підписання угоди між РФ і США про припинення вогню в Сирії.

«Цілі Москви вже мали б бути зрозумілі. Але, схоже, в американських спецслужбах не можуть вирішити, провокації Путіна є «тактичними», тобто результатом геополітичних можливостей, якими він уміло скористався, чи «стратегічними» − планом підірвати становище Америки і, перефразовуючи одного кандидата в президенти, «зробити Росію знову великою», − наголосила журналістка.

Автор зазначила, що більшість аналітиків у спецслужбах після чергового провалу спроб передбачити несподівані дипломатичні і військові гамбіти Путіна продовжують наполягати, що лідер Кремля не має грандіозного плану по протистоянню зі США, оскільки просто хоче зміцнити свій імідж всередині країни, а також міжнародне сприйняття Росії, щоб відвернути увагу від серйозних економічних труднощів, які переживає його держава.

Щоправда, низка політиків і експертів висловили думку, що насправді  глобальна мета Путіна – підірвати Захід і ліберальну демократію, і що у нього явно розроблена відповідна стратегія.

«Путін прагне створити новий світовий порядок, що нагадує розклад сил під час холодної війни, систематично намагається знищити Європу, розділити НАТО, а також відновити російську міць і глобальний вплив», − пояснила публіцист.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ