Наступ Росії
Наступ Росії через Маріуполь є малоймовірним

На думку російського військового експерта Павла Фельгенгауера, бойовики не намагатимуться прокладати коридор до Криму через Маріуполь. Про це він розповів в інтерв’ю Апострофу.

«Коридор до Криму через Маріуполь не потрібен. Це безглуздо. Тому що там дороги немає. Там, звичайно, є прибережне шосе: якщо ви його бачили, то це така роздовбана радянська двосмугова доріжка. Жодного коридору до Криму на цьому не побудуєш», – упевнений він.

При цьому Фельгенгауер наголошує на важливості відновлення залізничного сполучення з Кримом, «але це не через Маріуполь. У Маріуполі залізниця йде на північ. Маріуполь – це порт, а його хінтерланд (місцевість, прилегла до промислового або торговельного центру, – ред.) – це Донбас. Тим часом, залізниця з Росії до Криму йде значно північніше. Тобто, для того, щоби відновити залізничний коридор на півострів, треба взагалі займати всю Лівобережну Україну», – вважає він.

Також експерт зазначає, що стратегічна мета Росії полягає в зміні режиму в Києві. «Поки цієї мети досягнуто не буде, конфлікт триватиме. Минулого літа Україна намагалася відновити контроль над кордоном, думаючи, що все цим закінчиться. Ну, майже закінчилося до серпня. Однак тоді втрутилися російські збройні сили. Для РФ неприйнятний розгром ось цих «ополченців», проросійських сепаратистів. Тобто, там це серйозно і надовго. Поки що не проглядається варіант швидкого закінчення конфлікту», – вважає військовий експерт.

Нагадаємо, 14 липня стався один з найбільш інтенсивних обстрілів території України з моменту підписання Мінських угод – бойовики 100 разів відкривали вогонь. Тим часом протягом минулої доби, 23 липня, проросійські бандформування здійснили 78 обстрілів позицій наших захисників.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ