Фахівець спростував низку міфів про схуднення
Фахівець спростував низку міфів про схуднення

Лондонський експерт із втрати ваги і тренер зі схуднення Микола Поло розповів про найбільш поширені міфи у цьому питанні і дав рекомендації, що допоможуть ефективно схуднути і зберегти пружну шкіру – передає UKRHEALTH.

Фахівець закликав спочатку визначити мету – ви хочете скинути вагу або виглядати більш стрункими і привабливими? Це важливо, оскільки придбати ефектний зовнішній вигляд можна позбувшись від своїх жирових накопичень і без істотних змін у вазі тіла. Подальша тактика і стратегія схуднення буде залежати від цього вибору.

Кардіотренування – найкращий спосіб позбутися від жиру? Експерт зауважив, що такі тренування, що тривають не менше години, дійсно допомагають позбутися від жиру, але вони також сприяють набору м’язової маси. З іншого боку силові тренування не вимагають стільки часу, але працюють краще. Відповідно, не обов’язково витрачати масу часу на бігову доріжку, щоби здобути красиву фігуру.

Тільки годинні тренування дають результат? Поло наголосив, що насправді деякі 10-хвилинні тренування також гарні, як і годинні, оскільки справа не в кількості, а в якості. Не слід переживати, якщо ваш тренер завершив заняття раніше години. Якщо ви виконували силові вправи з повною віддачею, то часом і 10 хвилин може бути достатньо.

Харчування знежиреними продуктами – найправильніше? Хороша дієта включає в себе всі продукти. Насправді думка про те, що жирна їжа робить спричиняє зростання ваги – омана. Розумна кількість жирних продуктів (риба, вершкове масло, рослинні жири), як і натурального вина не завадить схудненню і принесе тільки користь вашому здоров’ю.

Добавки не працюють? Звичайно, краще отримувати вітаміни і мінерали з цільних продуктів при використанні збалансованої дієти, але таке харчування, швидше за все, не буде покривати всі потреби організму при інтенсивних втрати ваги. До того ж, вік, стрес, недолік сну, здоров’я і інтенсивні тренування можуть змінити наші потреби в поживних речовинах. Добавки не повинні замінити нашу їжу, але вони корисні для додаткової підтримки, щоб ми відчували себе сильніше, здоровіше і енергійніше.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ