Експерт пояснив, як повинен діяти новий президент США щодо України
Експерт пояснив, як повинен діяти новий президент США щодо України

Президент організації Off the Record Strategies Марк Пфайфл проаналізував, як наступному президенту США потрібно буде розв’язувати українські проблеми.

«Один із багатьох горщиків та пателень на плиті зовнішньої політики наступного президента, під назвою «Україна», готовий закипіти. Цей гуляш із хабарів, крадіжок, корупції в офіційних колах та навіть убивства – не те, що здається на перший погляд. Україна зникла з нашої національної свідомості як і інші, навіть більші, нещодавні фіаско у зовнішній політиці – Сирія, Лівія та Ісламська держава, що переповнили нашу здатність каталогізувати їх», – зауважив аналітик.

Він наголосив, що більшість американців уже навіть забули про російське вторгнення на Кримський півострів 2014 року, і один з кандидатів у президенти США, здається, бажає всіх їх разом виправдати. Оглядач нагадує, що чинний Президент Барак Обама відкинув запит Конгресу надати військову підтримку українській владі, надавши перевагу обережній комбінації економічних санкцій щодо Росії та економічної підтримки українській владі у Києві, проте його делікатний підхід не спрацював.

«Наступний президент США отримає Україну в облозі зі всіх боків: з російськими підрозділами та проросійськими повстанцями на її горлі та корупцією, яка роз’їдає її зсередини, і як показав скандал із елітною квартирою народного депутата Лещенка: не все в Україні так, як це здається на перший погляд», − зауважив Пфайфл.

За його словами, новому президенту США буде необхідно навчитися відрізняти справжніх українських реформаторів від тих, хто перетворив боротьбу з корупцією на вигідний бізнес.

«Якщо ж у нього не вийде, то 25-річний український експеримент із незалежністю просто зійде нанівець», − підсумував експерт.

Джерело: Еспресо

БЕЗ КОМЕНТАРІВ