Експерти назвали 5 найбільших і найкрасивіших океанаріумів у світі
Експерти назвали 5 найбільших і найкрасивіших океанаріумів у світі

Експерти тревел-порталу Wander Luxe назвали п’ятірку найбільш ефектних акваріумів світу, які слід відвідати принаймні раз у житті.

До п’ятірки найкращих увійшов S. E. A Aquarium (Сінґапур) – на острові Сентоса розташований найбільший океанаріум сучасності, що належить до паркового комплексу, відкритого для відвідувачів в листопаді 2012 року.

1

Місце в топі отримав і океанаріум Тюраумі, Японія. Окенаріум займає цілу чотириповерхову будівлю, де розташовані акваріуми з глибоководними мешканцями, акулами, коралами і тропічними рибами.

2

Не менш вражає і Dubai Aquarium and Underwater Zoo, Дубай. Цей океанаріум, що є одним із найбільших у світі, розташований в найбільшому торгово-розважальному центрі Близького Сходу. Саме його внесли Книги рекордів Ґіннеса як найбільший у світі критий океанаріум.

eksperty-nazvaly-5-najbil-sh-vrazhayuchy-h-akvariumiv-svitu-foto-3

Чи не найоригінальнішим у рейтингу є музей-акваріум у Великій Британії The Deep. Цей акваріум розділили на тематичні зони: Світовий океан, кораловий світ, нескінченні океани, Північні моря, Арктика, Блакитна безодня. Нині тут живе уже понад 3,500 риб, враховуючи навіть акул і скатів. Крім того, це найглибший акваріум в Європі з найбільш глибоководним тунелем.

eksperty-nazvaly-5-najbil-sh-vrazhayuchy-h-akvariumiv-svitu-foto-4

Замикає п’ятірку океанаріум Джорджії, США. Саме цей громадський океанаріум є найбільшим у Західній півкулі. Зокрема, саме він є єдиною установою поза Азією, в якому є китові акули − для них наповнили водою резервуар об’ємом 24 кубічних кілометри. Океанаріум пишається цими акулами, оскільки їх було доставлено із Тайваню повітрям, на вантажівках і кораблі, що стало першою подібною подією у світі.

5

БЕЗ КОМЕНТАРІВ