Експерти назвали ймовірних конкурентів КличкаДослідники Інституту аналізу та прогнозування взялися визначити вимоги киян до столичної влади. Після першого проведеного дослідження експерти одним із основних конкурентів чинного мера Віталія Кличка назвали переможця виборів до Верховної Ради у столичному окрузі № 223 свободівця Юрія Левченка, який відомий послідовним викриттям фактів корумпованості й некомпетентності міської влади.

Інститут започаткував проект під назвою «Перезавантаження – відкрита влада – нова якість управління столицею», метою якого є дати киянам об’єктивну інформацію про учасників виборчого процесу та правдиві дані про них. Так, директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий розповів про експрес-опитування мешканців столиці, аби з’ясувати вимоги киян до нової влади міста, проаналізувати конкурентне поле можливих кандидатів, сформувати анкети на цих політиків.

«У рамках нашого проекту вже було проведено бліцопитування киян щодо їхніх вимог до нової влади у Києві. Використовуючи озвучені киянами вимоги до мера столиці, перевіряючи на відповідність цим вимогам біографії провідних київських політиків, ми прогнозуємо, що серйозними конкурентами Кличка можуть стати, зокрема, київські нардепи-мажоритарники Леонід Ємець, Юрій Левченко та Андрій Білецький. Щоправда, ніхто з них ще не заявив про наміри помірятися силами з Кличком», – зазначив Лісничий. Утім, серед названих експертами осіб найбільш послідовним критиком дії столичного голови та викривачем злочинних схем у місті є саме депутат Верховної Ради від Шевченківського району столиці, представник партії «Свобода» Юрій Левченко.

Надалі організатори планують проводити щомісячну медіа-презентацію результатів дослідження та інформаційний звіт про лідерів громадських вподобань киян і запрошувати їх на круглі столи з пресою, політологами, експертами та аналітиками.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ