Путін
Родина зятя Путіна опинилася на четвертому місці в рейтингу найбагатших російських кланів

62% всіх багатств Росії зосереджені в руках доларових мільйонерів, ще 26% – у доларових мільярдерів. Таким чином РФ визнали країною з найбільш нерівномірним розподілом багатств із усіх великих економік світу. Про це йдеться в доповіді World Wealth Report консалтингової компанії Capgemini, передає Укрінформ.

«Якщо мільйонери контролюють понад 50% багатств країни, то в ній залишається дуже мало місця для вагомої верстви середнього класу», – констатують автори доповіді.

Другою країною за ступенем «несправедливості» економіки експерти Capgemini вважають Індію, де мільйонери контролюють 54% багатств.

Країною з рівномірним розподілом багатств стала Японія – третя за величиною економіка в світі. Тут мільйонери контролюють 22 відсотки національних багатств.

«Несподівано справедливою» Capgemini назвала економіку США, де мільйонерам належить близько однієї третини національних багатств.

«Це надзвичайно мало, враховуючи всі негативні повідомлення в ЗМІ з приводу нерівності доходів у США», – зазначили експерти.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, родина зятя президента Путіна опинилася на четвертому місці в рейтингу найбагатших російських кланів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ