Літак Airbus A320 компанії Egyptair зник з радарів після того як зайшов у повітряний простір Єгипту
Літак Airbus A320 компанії Egyptair зник з радарів після того як зайшов у повітряний простір Єгипту

На борту лайнера EgyptAir, який зазанав катастрофи в Середземному морі, міг статися вибух. Про це свідчать результати судово-медичної експертизи останків жертв, повідомляє Reuters.

За словами експертів, припущення ґрунтується на вивченні фрагментів невеликого розміру. При цьому слідів вибухівки на останках наразі не виявили.

«Розмір останків вказує на вибух, найбільший фрагмент – розміром з долоню. Деякі останки почали доставляти в неділю, близько 23 мішків», – розповів судмедексперт.

462c01d-1
Уламки літака Airbus A320 компанії Egyptair

При цьому інший представник судмедекспертизи заявив Reuters, що в Єгипет поки доставлена лише невелика частина останків. Тому говорити про можливий вибух на борту ще зарано.

Як відомо, версія про теракт з’явилася одразу ж після початку пошуків літака. Прем’єр-міністр Єгипту Шериф Ісмаїл хоча і заявив, що занадто рано робити висновки про те, що трапилося з літаком, але дав зрозуміти, що не виключена будь-яка версія, зокрема і теракт.

Нагадаємо, вранці 19 травня над Середземним морем літак А320, що прямував з Парижа до Каїра, раптово почав втрачати висоту, і, зробивши кілька різких поворотів, впав у воду. На його борту перебували 66 осіб: 56 пасажирів, зокрема, троє дітей, і 10 членів екіпажу. У представлених авіакомпанією списках значаться представники 12 держав, більшість з яких були єгиптянами і французами.

Читайте: EgyptAir – найнебезпечніша авіакомпанія світу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ