Аналітики виявили понад 400 шкідливих додатків для вашого смартфону
Аналітики виявили понад 400 шкідливих додатків для вашого смартфону

Аналітики компанії TrendLabs виявили в магазині додатків Google Play понад 400 шкідливих програм. Про це інформує Дзеркало тижня.

У процесі роботи експерти шукали специфічні шкідливі програми, наприклад, DressCode, що не тільки приховує небезпечний код, але й маскує його. Цей код активує скачування вірусу з мережі вже після установки програми на смартфон.

Таким чином зловмисники отримують доступ до всієї інформації, що зберігається на пристрої. Також фахівці звернули особливу увагу моду Grand Theft Auto V для популярної гри Minecraft: Pocket Edition, який був скачаний уже понад 500 тисяч разів.

Після завантаження й установки мод підключався до сервера зловмисників, завдяки чому шахраї могли віддалено підключатися до смартфону і перетворювати його на точку доступу для віддалених атак на безпровідні мережі і пристрої.

Додамо, представники Google підтвердили розслідування цього епізоду і швидке видалення подібних об’єктів із Google Play. У цілому, за словами аналітиків із TrendLabs, у Google Play може бути більше 3 тисяч вірусних програм.

Хакери знайшли спосіб обходити радар-антивірус, вбудований у магазин, і, незважаючи на всі зусилля фахівців Google, продовжують завантажувати шкідливі програми.

Читаємо: Зі старих смартфонів робитимуть олімпійські медалі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ