Трамп
Трамп заявляв, що більшість мешканців Криму зробили вибір на користь Росії, тому США мають це враховувати

Третя світова війна почнеться, якщо США спробують силою повернути анексований Росією Крим Україні. Про це заявив кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп, пише Politico.

Виступаючи перед прихильниками в штаті Огайо, мільярдер прокоментував повідомлення в ЗМІ про те, що він не знав про вторгнення Росії до Криму в 2014-му році.

«Я знаю це точно. Це було приблизно два роки тому. Приблизно. Його взяли, поки Обама спостерігав», – сказав Трамп.

«Так, добре, це було два роки тому. Я маю на увазі, ви хочете повернути, ви хочете почати Третю світову війну, щоб отримати його назад?» – процитував кандидат від республіканців свою відповідь кореспонденту ABC News Джорджу Стефанопулосу щодо того, що Росія не збирається вторгатися в Україну.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в інтерв’ю телеканалу ABC News кандидат у президенти США Дональд Трамп заявив, що більшість мешканців Криму зробили вибір на користь Росії, тому США мають це враховувати.

У цілому, американський мільярдер останнім часом зробив низку скандальних заяв. Зокрема, він сказав, що США можуть вийти зі Світової організації торгівлі.

Крім того, Трамп заявив, що, якщо Росія нападатиме на країни Балтїі – США спочатку перевірять, як ці держави виконували свої зобов’язання перед Америкою, і лише потім поспішатимуть їм на допомогу.

Також, за його словами, в разі обрання главою Білого дому він готовий розглянути питання офіційного визнання Криму російським і зняття американських санкцій проти РФ.

Крім того раніше з’їзд Республіканської партії США всупереч внутріпартійним опонентам більшістю голосів затвердив програму, з якою вона вийде на президентські вибори 8 листопада 2016 року. Як відомо, з неї вилучено зобов’язання надати Україні летальне озброєння.

Як відомо, мільярдера Дональда Трампа офіційно затвердили кандидатом на пост президента США від Республіканської партії. Він набрав 1 725 голосів з 2 472 можливих.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ