Дональд Трамп назвав американців нацією боржників
Дональд Трамп назвав американців нацією боржників

Кандидат в президенти від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що Сполученим Штатам необхідно більше дбати про внутрішні проблеми і спрямовувати ресурси на відновлення власної інфраструктури, пише The Washington Post.

«Я переконаний, що ми сьогодні живемо в іншому світі, і я не думаю, що нам слід займатися відбудовуванням держав. Очевидно, що це не працює. У нас самих борг 19 трильйонів доларів. Ми живемо в міхурі: якщо він лусне, всім буде дуже погано. Нам потрібно відбудувати заново власну країну», – заявив Трамп.

Він також зазначив, що особливо марні зусилля США на Близькому Сході.

«Ми будуємо школи в Іраку, їх висаджують у повітря. Ми будуємо ще одну, і знову вибух. Ми будуємо там школу втретє. Але не можемо побудувати нормальну школу в Брукліні. У нас немає грошей на освіту, бо ми не можемо будувати в своїй країні. В якийсь момент настане час, щоби сказати: «Нам пора би вже подбати про себе». Я розумію, що зовнішній світ існує, але в той же час наша країна розпадається, величезні її шматки», – нагнітає мільярдер.

Інша проблема, на думку кандидата в президенти США, полягає в тому, що Вашингтон занадто велике значення надає своїй участі в НАТО, тоді як союзники по блоку самі нічого не роблять.

Як приклад Трамп навів ситуацію в Україні.

«Україна – країна, яка нас повинна турбувати менше за будь-яку іншу країну з НАТО. Але але вся відповідальність чомусь на нас. Чому Німеччина не займається від імені НАТО проблемами в Україні? Чому країни, які розташовані в безпосередній близькості до цієї країни, нічого не роблять? Чому саме ми повинні бути тими, хто веде світ до нової світової війни з Росією?», – заявив ексцентричний кандидат у президенти.

Він також засумнівався в необхідності такої масштабної підтримки Південної Кореї, яку надають цій країні нинішні господарі Білого Дому.

Мільярдер також висловив думку, що США не слід чіплятися за свій вплив у Тихоокеанському регіоні.

«Колись ми були могутньою країною, дуже багатою країною, але тепер ми бідна країна. Ми нація боржників», — заявив Трамп.

Як відомо, наразі республіканські праймеріз завершилися в більш ніж в половині штатів. Кандидат Трамп упевнено лідирує і з відривом випереджає свого головного і, по суті, єдиного партійного конкурента – Теда Круза.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ