електроенергія
Електроенергія для окупованого Криму подорожчає на 15%

Україна планує збільшити ціну електроенергії, яка постачається до Криму, в середньому на 15% – до 3,95 руб. за 1 кВт/год. Про це повідомив на брифінгу міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, передає УНІАН.

 «Щодо Криму ведемо переговори про підвищення ціни. Буде 3,95 рубля за 1 кВт/год після 3,42 рубля», – сказав міністр. При цьому він не уточнив, коли саме можливе підвищення вартості електроенергії для Криму. Нагадаємо, Україна з 1 липня 2015 року підвищила ціну на електроенергію для окупованого Росією Криму на 14% – до 3,42 руб. за 1 кВт/год з 2,99 руб. за 1 кВт/год.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російська окупаційна «влада» Севастополя попередила населення про можливі відключення електроенергії в жовтні, пояснивши це ремонтом.

20 вересня кримські татари разом з активістами «Правого сектора», «Самооборони» та інших організацій почали блокаду  вантажного транспорту в Крим з вимогами до окупаційної влади звільнити політв’язнів, надати доступ на півострів правозахисникам і припинити переслідування кримських татар. 29 вересня у «Правому секторі» зявили, що планують найближчим часом не лише відключити анексований Російською Федерацією Крим від електроенергії, але заблокувати морське сполучення з півостровом.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ