Пістолет
Пістолет пропускає крізь тіло електророзряд в 50 тисяч вольт

Учені зі США вдосконалили електрошоковий пістолет «Тазер» так, щоби ним можна було зробити кардіограму. Стаття з результатами дослідження опублікована у виданні The Journal of Forensic and Legal Medicine, передає Корреспондент.

Зброю з електродами, що вистрілюють, хоч і вважають несмертельною, проте вона неодноразово ставала причиною смерті внаслідок порушення серцевих ритмів.

Учені вважають: якщо контролювати ціль за відповідними біологічними показниками, шанси негативних наслідків від використання зброї можна мінімізувати.

Науковці вирішили перевірити, чи вдасться отримати достовірну інформацію про кардіоритм під час використання зброї.

Для цього електроди адаптували для зняття необхідних показників під час пострілів, а в пістолет помістили електрокардіограф. Експеримент за участі добровольців пройшов вдало: дані ЕКГ зафіксували, а зброя не втратила своїх приголомшливих властивостей.

«Тазер» – електрошокові пристрої дистанційного застосування, призначені для миттєвого знерухомлення шляхом пропускання крізь тіло електророзряду в 50 тисяч вольт.

Електрошоковий пістолет вистрілює двома зазубленими електродами, які проникають під шкіру людини на глибину до 5 сантиметрів і проводять електричний струм.

Читайте: Копів у США озброять нунчаками

БЕЗ КОМЕНТАРІВ