Фракція Радикальної партії Олега Ляшка занесла в сесійну залу розкладачки
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка занесла в сесійну залу розкладачки

«Радикали» Олега Ляшка вирішили заночувати у сесійній залі парламенту. Депутати підійшли до цієї ідеї концептуально, тож принесли із собою до Ради розкладачки, передає NEWSru.com.

Три розкладачки стоять поряд з президією парламенту, а деякі члени фракції Радикальної партії блокують трибуну.

У кулуарах Ляшко заявив журналістам, що його фракція залишатиметься ночувати в сесійній залі. Мовляв, фракція вже два тижні блокує трибуну, вимагаючи створення ТСК. Ляшко наголосив, що опозиційна парламентська фракція не може домогтися «розслідування корупції вищих посадових осіб держави», зокрема Президента України, голови Національного банку та міністра фінансів.

За його словами, у фракції не залишається іншого виходу, «як посилювати протест».

«Ви бачите, ми принесли тут розкладачки. Вони свідчать про те, що ми почнемо тут ночувати, якщо ви негайно не дасте команду секретаріату парламенту зареєструвати проект постанови про створення ТСК», – наголосив Ляшко.

Він нагадав, що троє лідерів опозиційних фракцій – «Батьківщини», «Самопомочі» та Радикальної партії – два тижні тому підписали проект постанови про створення ТСК, але його реєстрація досі блокується.

У відповідь голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що дасть доручення з’ясувати ситуацію щодо реєстрації проекту постанови про створення ТСК.

Як відомо, 20 травня у парламенті запланована година запитань до уряду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ