Ердоґан
Ердоґан пообіцяв збивати літаки РФ, які залітатимуть в Туреччину

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан пообіцяв і надалі збивати літаки, що порушуватимуть турецький повітряний простір. Про це він заявив на зустрічі з керівництвом місцевих органів влади, повідомляє CNN Turk.

«Якщо і надалі будуть такі ж порушення нашого повітряного простору, ми готові відповісти таким самим чином», – заявив Ердоґан. Крім того, Президент Туреччини відповів на звинувачення свого російського колеги у тому, що Туреччина купує нафту в «Ісламської держави». «Кажуть, що ми купуємо нафту в «ІДІЛ». І це кажуть ті, хто наділений владою. Ганьба вам. Ті, хто кидається такими звинуваченнями, повинні їх довести», – заявив Ердоґан, додавши, що найбільше газу Туреччина імпортує з Росії. «І щодо намагань ісламізувати Туреччину… Туреччина вже на 99% мусульманська», – заявив він, відповідаючи на звинувачення Путіна.

Як відомо, на думку господаря Кремля, керівництво Туреччини проводить цілеспрямовану підтримку ісламізації своєї країни. «Адже проблема не в тій трагедії, з якою ми зіткнулися вчора (інцидент з російським літаком Су-24, – ред.), проблема набагато глибша», – сказав Путін, коментуючи стан двосторонніх відносин між Росією та Туреччиною. «Ми спостерігаємо, – і не тільки ми, запевняю вас, це бачать у всьому світі, – сьогоднішнє керівництво Туреччини протягом значної кількості років проводить досить цілеспрямовану внутрішню політику щодо підтримки та по ісламізації своєї країни», – додав він.

Як повідомялявІнформаційний Акцент, Москва обіцяє вжити радикальних заходів захисту після того, як Туреччина збила російський бомбардувальник. Зокрема, йдеться про перекидання на військову базу Хмеймім зенітно-ракетних комплексів С-400, а також про енергетичну блокаду.

Нагадаємо, 25 листопада над Сирією був збитий фронтовий бомбардувальник Су-24 російської авіагрупи. За даними турецької влади, російський літак, перед тим як його збив турецький винищувач F-16, не реагував на попередження. Літак впав в сирійській провінції Латакія біля кордону з Туреччиною, де базується російська авіація.

Читайте:  «Туз у рукаві»: Анкара може закрити Босфор і Дарданелли в разі військової загрози

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ