Ердоґан
Путін, як завжди, бреше і продовжує брехати, впевнений Ердоґан

Президент Туреччини Реджеп Ердоґан звинуватив господаря Кремля Владіміра Путіна в брехні. Зокрема, він упевнений, що російський президент знав про бомбардування сирійських туркменів авіацією РФ. Про це Ердоґан розповів лідеру США Бараку Обамі, пише Цензор.НЕТ.

«За 5 років в Сирії вбито 400 тисяч громадян. Це прояв тероризму на державному рівні. У справу втрутилася Росія. Російські літаки почали бомбити наших співвітчизників. Вони кажуть, що не знали про існування туркменів в Сирії. «Про це нам не говорили», – сказав Путін. Я хочу виправити його. На всіх зустрічах до відома російської сторони було доведено, що в туркменському регіоні Сирії немає «ІДІЛ». Там живуть туркмени Байрбуджака. Як видно, ця інформація проігнорована. Вони бомблять і вбивають наших співвітчизників. Туркмени не залишають свої землі, захищаючись від постійних атак сил режиму та російської армії. Я сам це пояснював йому. Як можна заперечувати це? Але він, як завжди, бреше і продовжує брехати. Весь світ знає про це. Я особисто розповів про це президенту Обамі, він у курсі подій», – сказав Ердоґан.

«Вони там воюють не проти «ІДІЛ», а проти опозиції. 85-90% територій країни не підпорядковується режиму. У цій війні вбито приблизно 10-20 тисяч бойовиків «ІДІЛ». Хто ж тоді решту – 400 тисяч? Поставте собі це запитання. Режим Асада і його поплічники знищують сирійський народ, за що відповідатимуть перед історією», – підсумував Президент Туреччини.

Як відомо, військова операція РФ в Сирії почалася 30 вересня. Відтоді щодня, навіть у вихідні дні, в російському Міністерстві оборони звітують про бойові вильоти. Після того, як турецькі ВПС 24 листопада збили на турецько-сирійському кордоні російський бомбардувальник Су-24, Росія перекинула в Сирію зенітні ракетні комплекси С-400 на аеродром, де базується російська авіація. Крім того, в районі Латакії був дислокований крейсер «Москва», оснащений системою ППО «Фрегат», аналогічної ЗРК С-300.

Нагадаємо, на початку грудня Путін наказав своїм військовим у Сирії діяти гранично жорстоко, знищуючи будь-які цілі, які загрожують російському угрупованню.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ