Путін, Ердоґан
Президенти Росії та Туреччини зустрінуться у Санкт-Петербурзі

Президенти Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан та РФ Владімір Путін зустрінуться 9 серпня у Санкт-Петербурзі. Про це у своєму Twitter повідомляє турецька державна агенція Anadolu.

Раніше в Адміністрації Президента РФ повідомляли, що Путін та Ердоґан мають зустрітися в першій декаді серпня в одному з російських міст.

Як відомо, після інциденту зі збитим російським літаком у грудні 2015 року відносини двох країн різко погіршилися: Росія запровадила щодо Туреччини економічні санкції, оголосила про скасування безвізового режиму для турецьких громадян і звинуватила її вище керівництво в закупівлях нафти у терористичного угруповання «Ісламська держава».

Улітку 2016 Президент Туреччини Реджеп Ердоґан надіслав президенту Росії Владіміру Путіну лист із вибаченнями за збитий на сирійсько-турецькому кордоні винищувач Су-24. Згодом два президенти провели телефонну розмову, після чого Путін заявив, що має намір доручити уряду країни відновити співпрацю з Туреччиною.

30 червня прем’єр-міністр РФ Дмітрій Медвєдєв під час засідання уряду РФ заявив про поступове скасування  санкцій проти Туреччини.

22 липня Росія відновила регулярне авіасполучення з Туреччиною.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ