ex-ua
Виручені кошти підуть на термінові та невідкладні дитячі операції

Сервіс зберігання інформації Ex.ua планує продати свій домен за 1 мільйон доларів. 100% виручених коштів буде витрачено на термінові та невідкладні дитячі операції. Про це йдеться в заяві, розміщеній на сайті ресурсу.

«За контролем над цільовим використанням грошей від реалізації домену стежитиме відома міжнародна аудиторська компанія. У разі відсутності попиту на заявлену вартість домен Ex.ua залишиться в пам’яті і легендах українського Інтернету», – заявили в адміністрації файлообмінника.

У повідомленні уточнюється, що ресурс не планує запускатися під новим доменом. При цьому в прес-службі заявили, що популярна опція EX-файли (анонімний обмін файлами), як і раніше, буде доступна.

«Це буде окрема платформа з безліччю додаткових функцій і покращеними можливостями продуктивності», – йдеться в заяві.

Пошта на домені Ex.ua буде доступна до 31 грудня. Починаючи з 1 січня 2017 року, пошта буде доступна на новому домені.

Також команда Ex.ua планує запустити закрите файлове сховище.

«Прохання і інтерес користувачів почуті. Розглядається можливість запуску закритого файлового сховища. Про новий проект і його назву буде оголошено 21 грудня», – зазначає адміністрація.

Нагадаємо, 16 листопада файлообмінник Ex.ua оголосив про намір припинити роботу через новий закон «Про державну підтримку кінематографії в Україні».

Нагадаємо, раніше силовики заявили про закриття ресурсу Fs.to через порушення авторських і суміжних прав. В ході розслідування затримані 19 осіб, що причетні до створення ресурсу, які адміністрували та наповнювали сайт контентом.

Згодом стало відомо, що закрився найбільший в Україні торрент-трекер Torrents.Net.UA. 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ