Facebook  видалив повідомлення за слово «хохол»
Facebook видалив повідомлення за слово «хохол»

Адміністрація соцмережі Facebook видалила пост заступника глави Роскомнадзора Максима Ксьонзова зі словом «хохол». Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

«Прекрасно) Видалили моє повідомлення. Ну що ж … Я, до речі, завжди говорив, що всякі адміністрації ресурсів набагато більш жорсткі й цинічні, не обмежені ніякими рамками, ніж будь-які держоргани», – заявив він.

За словами Ксьонзова, який народився у Запоріжжі, ситуація досить кумедна, оскільки його «все життя саме хохлом і називали за місцем народження». Раніше він заявив, що Facebook, Twitter і Google нібито не дотримуються вимоги закону РФ про блогерів: вони не представили запитаної інформації про добове відвідування деяких користувальницьких сторінок, а також даних, які дозволяють ідентифікувати власників акаунтів з добовою відвідуваністю більше трьох тисяч осіб.

Нагадаємо, у травні творець соцмережі Facebook Марк Цукерберґ заявив, що його компанія не дозволяє людям розміщувати в Facebook контент, що явно містить агресію проти іншої групи, зокрема образи на ґрунті національної ненависті тощо.

Читайте також: Facebook зробить своїх користувачів телепатами.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ