Земфіра на концерті у Вільнюсі попросила прибрати прапор УкраїниРосійська співачка Земфіра на концерті у Вільнюсі негативно відреагувала на піднятий фанатами український прапор.

Телеведучий Олександр Педан повідомив, що, побачивши стяг України в залі, вона використала ненормативну лексику. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Ви намагаєтеся мене підставити. Ви намагаєтеся мене підставити», – відреагувала Земфіра.

А згодом співачка висловилася різкіше: «Я живу в Росії. Ми перебуваємо в Литві. Я прошу вас, я прошу вас бл**! Ви любите свою країну, а я люблю свою країну».

Нагадаємо, Земфіра на фестивалі Tbilisi Open Air-2015 на сцені розгорнула прапор України. Пізніше росіяни заявили, що їх обурили такі дії співачки.

Після нецензурних образ Земфіри на адресу синьо-жовтого прапора всі українці і багато литовців на знак протесту вийшли з концертного залу.

Раніше, як повідомляв Інформаційний Акцент, Земфіра увійшла до так званого «білого списку» діячів культури, які підтримують Україну. Список був складений міністерством культури України влітку 2015-го року й викликав хвилю обурення як недолуга акція чиновників.

Як відомо, не всі російські артисти підтримують Україну. Деякі з них наразі в Україні є персонами нон-грата.  Серед них Порєчєнков, Кобзон, Охлобистін та його дружина, Задорнов. Повний список досі не відомий. Серед тих, кого могли занести до «чорного списку»: Валєрія, Нікіта Міхалков, Боярський, Газманов, Бабкіна, Лєпс, Ярмольнік, Расторгуєв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ