Земфіра з прапором України
Земфіра з прапором України

П’ятеро фанатів російської співачки Земфіри потрапили в немилість ОМОНа через заборонені в Москві дії. Зокрема, активісти намалювали на асфальті літеру «Z» жовто-блакитного кольору, повідомляє ТСН.

Зазначається, що фанати хотіли зняти ролик на підтримку позиції співачки щодо України. Тож, шанувальники намалювали на асфальті жовто-блакитну букву «Z» і розгорнули банер із цитатою з пісні Земфіри. Далі вони хотіли зняти відеоролик, однак ОМОН цьому завадив. Всіх п’ятьох затримали біля спорткомплексу «Олімпійський».

Згодом затриманих фанатів таки відпустили.

Нагадаємо, Земфіра на фестивалі Tbilisi Open Air-2015 на сцені розгорнула прапор України. Пізніше росіяни заявили, що їх обурили такі дії співачки.

Як відомо, не всі російські артисти підтримують Україну. Деякі з них навіть є персонами нон грата.  Серед них Міхаіл Порєчєнков, Іосіф Кобзон, Іван Охлобистін та його дружина, Міхаіл Задорнов та Віка Циганова. Повний список імен досі не відомий. Серед тих, кого можливо занесли до «чорного списку»: Валєрія, Нікіта Міхалков, Міхаіл Боярський, Олєг Газманов, Надєжда Бабкіна, Грігорій Лєпс, Ілля Рєзнік, Лєонід Ярмольнік, Ніколай Расторгуєв, Сєргєй Бєзруков тощо.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ