Ірина Фаріон після допиту
Ірина Фаріон після допиту

Екс-нардеп Ірина Фаріон від ВО «Свобода» побувала на допиті у Генеральній прокуратурі України у справі щодо подій 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради та розповіла, що її викликали як свідка, повідомляє Укрінформ.

«Я не розголошуватиму процесуальні дії на допиті, які відбувалися. Невідомо, чи будуть ще зустрічі. І ця зустріч була несподіванкою для мене. Я не помилилася: мене викликали у справі 31 серпня 2015 року як свідка. Не можу розголошувати, про що я розповідала і що бачила», – сказала Фаріон.

Адвокат Ірини Фаріон зазначив, що жодних порушень на допиті не зафіксовано. Він додав, що в цій справі на сьогодні відбуваються допити по всій Україні: допитують учасників Євромайдану, інших активістів.

«Вочевидь, справа розслідується і ми зацікавлені в тому, щоби максимально дати більше інформації та сприяти розслідуванню», – заявив він.

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року під будівлею Верховної Ради після ухвалення в першому читанні змін до Конституції почалися сутички між мітингувальниками і правоохоронцями, внаслідок яких загинули бійці Нацгвардії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ