Фаїна Каплан, блогер
Фаїна Каплан, блогер

В гостях у Кафки.

Нацбанк оштрафував «Ощадбанк» майже 3 мільйони гривень за порушення службовими особами банку закону при здійсненні переказу 40 млн доларів у інтересах нардепа Ігоря Котвіцького.

Ще раз: Нацбанк оштрафував «Ощадбанк» на 3 мільйони гривень за виведення 40 000 000 доларів. Відал міндал? Це якби я придавила дверима свою праву руку як покарання за то, шо вона взяла з холодильника пірожне після 6 вечора.

От ви за то, шоб посадить Пишного. А може, людина не знала. Вона захворіла якраз у цей день, коли переводили гроші.

Пишний – прекрасна людинонька, як видно з його щоденничка: патріотичненька, елегантненька, діточки в нього завжди у віночки вбранні і у вишиваночки, сім’я така прекрасна і сімейна. Донечька не поїхала до кацапів на якийсь там пісенний конкурс, хотя могла, а не поїхала. Щас підожди, я сльози витру і прийду.

А як він дбає про свій банк: там же ж тоже все заквітчано і в іконах, й інклюзивність – вот ето всьо. А щоденничок на «Укроправді» ти читав? Там все про прощення, про то шо нада одне одному прощать і буть добрішим одне до одного, а не то шо ви. Про то, шо нада дивитись в будуще, а не озиратись, хто шо украв з банка в минулому році, чорнороті ви і злоязикі жлоби.

Но як можна посадить Пишного, коли Аваков не сидить?

А бач, можна і нужно. І даже луче так, шоб Аваков ходив по волі, а ця прекрасна людина, шо оступилася трошечки влітку, – да, шоб ця людина сиділа. Бо хай жадні й тупорилі знають, шо ніхто за тебе не заступиться, коли ти будеш немножечко закривать глазоньки на то, шо робиться у тебе в баночку. Так шо давай, сідай, котик, так нада.

Давайте почнем посадки з Пишного, а чому б і ні?

Авторська стилістика збережена.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ