Фаїна Каплан, блогер. Живе в США
Фаїна Каплан, блогер. Живе в США

А в Мексикі (Халіско) так само, як і в нас — АТО, блок-пости, вишиванки, побілені стовбури пальм і кури ходять кругом.

Воружона до зубов нацгвардія оцепила рибальський магазін. Поняли, не затримуємось, тут нема на шо дивитись, гг.

«Вибирай Педро Базіліо (не помню точно), шоб прекратить кроваву баню», — вручну написано на передвиборчій агітації. І портрети кандидатів там у шото, я не знаю. Обличчя, хоч цуценят бий, — як і в нас. Хоча серед мексиканців дуже важко знайти неприємне обличчя.

Мексиканці набагато активніше користуються існуючими технологіями. Вже тіки літак приземлився: «Раді шо ви в нас, за 2$ на день можете налагодить свій телефон на мексиканського провайдера». На пляжу даже в піщаних скульптурах твітер і ФБ вмальовано. Все пристосовано для інвалідів, кстаті — починаючи з аеропорта, бо знають, шо дешевше вкластись в інфраструктуру для інвалідів, чим потерять достаточно велику для туризму долю неходячих америкосів — старих та інвалідів.

Божествена й дешева їжа. (Тепер у Каліфорнії жаба даве постійно, я не буду більше тут ходить в заклади громадського харчування).

Ботанічний сад Ель Туіто: можна купатись в гірському струмку, поїсти шото добре і дешеве, і потім по саду розставлені кушетки з пледами, і на них можна спать хоч цілий день. А якшо тут тобі недостаточно добре — то тут же на книжних полках є безплатно лікер сортів сім на пробу, сам собі наливаєш скіки хочеш разів.

Америкосів дето в два раза більше, чим мексиканців, у курортних містах. І в кого не спитаєш, мущіна, ви давно тут — знаєте, де в них колгоспний ринок? Відповіда: та я вощето тут живу, а шо? Та я не удівляюсь, шо ви тут живете, я б і сама тут жила, даже не знаю, який смисл їхать назад. Я даже на Гаваї тепер не поїду.

Моя нова сумка для привернення уваги.

Фаїна Каплан Сумка

Авторська стилістика у блозі збережена

Джерело: Faina Kaplan

БЕЗ КОМЕНТАРІВ