Фаїна Каплан, блогер. Живе в США
Фаїна Каплан, блогер. Живе в США

Ромале, повіте мені, я в Америчкі прожила 15 років і я знаю, шо я кажу: найголовніше, шо відрізняє українців від граждан розвинених країн, — це невміння організувать свій час.

Ми кидаємо час і енергію на срочні й термінові проблеми і реакції: нам необхідно срочно зреагувать на того дебіла, шо почав відстрелюватись, «прикриваючись недоторканістю».

Тоді як американці з усіх сил кидаються на важливі, але наразі нетермінові проблеми, що мають потенціал стати срочними і терміновими. Тому вони дають собі більше часу на підготовку до важливих подій, гідно їх зустрічають і успішно вирішують.

Та шо там проблеми, вони до дитини на день народження розсилають запрошення за 6 тижнів наперед. А вже якшо шото політично важливе, то тут вони планують за 5-10 років наперед.

Як тіки ми запустим все, що здається терміновим і негайним, як необхідність зреагувать на того дебіла з недоторканістю і даже на Шокіна, — а прикладем всі сили і енергію на нетермінове і суперважливе, то в нас тоже почне з’являтись надія.

Джерело: Faina Kaplan

Авторська стилістика в блозі збережена

БЕЗ КОМЕНТАРІВ