lnr
МЗС Австрії розгляне заяву незаконної організації «ЛНР» про відкриття офіційного представництва

Представники самопроголошеної «Луганської народної республіки» звернулася до австрійської влади з проханням про відкриття офіційного представництва в цій країні. Про це заявив посол України в Австрії Олександр Щерба, передає ТСН.

Зазначена заява стала неприємним сюрпризом для Австрії. Водночас, Міністерство закордонних справ країни має її розглянути, каже Щерба.

«Ніякого офіційного статусу ці люди не мають і не матимуть. Позиція Австрії була чітка і зрозуміла – підтримка суверенітету і територіальної цілісності України», – наголосив посол та додав, що «офіційним представництвом ЛНР» буде кіоск, де раніше місцеві активісти виступали на підтримку цієї незаконної організації.

Нагадаємо, 8 вересня представники «ЛНР» повідомили про відкриття свого представництва в Австрії. Головою організації мав стати австрійський громадянин Альфред Альмедер.

Раніше представники самопроголошеної «Донецької народної республіки» заявили про відкриття так званого «почесного консульства ДНР» в чеському місті Острава.

Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту в посольство Чеської Республіки в Україні в зв’язку з підтвердженням інформації про реєстрацію в Остраві так званого представництва «ДНР».

Після чого МЗС Чехії заявило, що має намір звернутися в крайовий суд для ліквідації громадського об’єднання під назвою «Представницький центр ДНР».

До слова, главою так званого представництва є Нела Лискова, яка називає себе «консулом ДНР у Чехії». Нагадаємо, що вона є головою чеської організації «Народне ополчення».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ