Арешт Сенцова визнали законним
Арешт Сенцова визнали законним

Московський міський суд визнав законним арешт українського режисера Олега Сенцова, якого звинувачують у підготовці терактів у Криму, повідомляє Радіо Свобода.

Суддя відхилила скаргу захисту і залишила обвинуваченого під вартою до 11 травня. Засідання суду проходило без участі Сенцова. Очікується, що 6 травня в Лефортовському суді Москви відбудеться засідання щодо продовження арешту українського режисера ще на два місяці.

Нагадаємо, Сенцова затримали співробітники ФСБ в анексованому Криму в травні 2014 року. Слідчі вважають, що він організував підпали в сімферопольському відділенні «Єдиної Росії» та офісі організації «Російська громада». Українського режисера також звинувачують у підготовці вибуху біля пам’ятника Леніну в Сімферополі. У середині квітня Сенцову висунули нове звинувачення – у незаконному зберіганні зброї.

У кримінальній справі, окрім Сенцова, проходять ще три людини – Олександр Кольченко, Геннадій Афанасьєв і Олексій Чирній. Раніше Афанасьєв і Чирній дали свідчення і, уклавши угоду зі слідством, були засуджені на 7 років позбавлення волі кожен. Кольченко наразі перебуває в московському СІЗО.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ