На Лукаш одягнуть електронний браслет
З Лукаш знімуть електронний браслет

Суд зменшив заставу для екс-міністра юстиції Олени Лукаш і постановив зняти із неї електронний браслет, пише Українська правда.

Рішенням судді Лукаш зменшено заставу до 2 мільйонів 557 тисяч 800 гривень. Також їй повертають внутрішній паспорт та знімають електронний браслет. Водночас, її зобов’язали здати закордонний паспорт та інші документи, які дозволяють виїхати за кордон.

Водночас у суді сталася сутичка між один із присутніх та Михайлом Добкіним. Невідомий чоловік обурився позицією Добкіна під час Майдану і вимагав від політика «вибачитись перед людьми». Нестор Шуфрич та Олена Лукаш проігнорували ці вимоги, а Добкін почав апелювати до чоловіка. Сварка поступово переросла в рукоприкладство.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше суд заарештував Лукаш та встановив для неї заставу в розмірі 5,16 мільйона гривень. Тоді прокуратура наполягала, що застава не може бути меншою за розмір ймовірної заподіяної шкоди. ГПУ підозрює її у заволодінні коштами державного бюджету в розмірі 2,5 млн. грн. та вчиненні службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки під час її перебування на посаді міністра юстиції. 5 листопада СБУ заявила про затримання Лукаш.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ