Володимир Фесенко
Володимир Фесенко

Антикорупційний форум Саакашвілі є прямою публічною політичною кампанією – це поки що не політичний проект, але фактично це шлях до початку самостійної політичної діяльності Міхеїла Саакашвілі. Про це виданню Інформаційний Акцент розповів голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

За словами Фесенка, продовження цього форуму в регіонах є стартом власного політичного проекту та пошуком нових людей в команду.

«Це, безумовно, рекламна розкрутка і водночас кастинг, коли шукають та відбирають людей, які можуть приєднатися до політичного проекту. Поки що будуть дивитися, а згодом вже в закритому режимі вестимуть перемовини», – зазначив експерт.

За словами політолога, в Україні вже є практика створення громадських організацій, які згодом стали політичними партіями.

«У нас вже таке було: спочатку створюється громадський рух, а на його основі новий політичний проект. Те саме свого часу робив Ющенко. Схожі дії були в Тимошенко, правда, трохи в іншій формі, але ця методика давно відома. Тепер це назвали «Антикорупційним форумом», згодом його можуть перейменувати на одну з партій. І ми навіть не помітимо, коли цей нібито громадський рух перетвориться на конкретну політичну силу, яка готова брати участь у виборах».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ