У Китаї, незважаючи на протести, проходить фестиваль собачого м'яса
У Китаї, незважаючи на протести, проходить фестиваль собачого м’яса

На південному заході Китаю, незважаючи на обурення захисників тварин, триває щорічний фестиваль собачого м’яса, повідомляє ВВС-Україна. Захід проходить у місті Юйлінь у провінції Ґуансі.

Під час фестивалю мають забити близько 10 тисяч собак на честь дня літнього сонцестояння. Жителі та продавці в Юйліні кажуть, що тварин убивають гуманним способом. Але активісти вважають ці вбивства жорстокими. Повідомляється, що інтернет-петицію із закликом заборонити фестиваль підписали вже понад 3,8 млн людей. Цього року до кампанії також долучилися багато відомих людей як місцевих, так і іноземних. Китайські поп-співаки та актори використовували платформу блогів Weibo, аби висловитись проти фестивалю. Британський комік Рікі Джервейс написав твіт із хештеґом #StopYuLin2015.

У Китаї, Південній Кореї та деяких інших країнах традиція їсти собаче м’ясо з’явилася дуже давно. Вважається, що така їжа відганяє тепло літніх місяців. Але суперечливий фестиваль почали проводити нещодавно, пише агенція «Синьхуа». Міська влада дистанціювалася від заходу, заявивши, що ніколи не організовувала «фестивалю собачої їжі», а нинішній фестиваль є комерційним.

Як зазначається, останніми роками любителі тварин почали купувати собак, щоби їх урятувати. Місцеві газети писали, що колишня шкільна вчителька з Тяньцзіня у суботу заплатила за сотню собак понад 1 тисячу доларів.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ