Філіп Духлій, блогер
Філіп Духлій, блогер

Втомився писати про Лещенка, але цей кристально чистий борець за все хороше проти всього поганого щоразу пробиває нове дно.

На запитання, як він віддаватиме «борги» за нову квартиру, в інтерв’ю сказав: «Це дохід від журналістської ДІЯЛЬНОСТІ в журналі «Новое время», де я є координатором журналістських розслідувань».

Відкриваємо Конституцію, стаття 78:

«Народні депутати України не можуть мати іншого представницького мандата, бути на державній службі, обіймати інші оплачувані посади, займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності), входити до складу керівного органу чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку».

«Координатор» – це не журналістська діяльність, а менеджерська, вона не є ані викладацькою, ані науковою, ані творчою. Більш того, якщо поритися у визначеннях наших законів, то можна знайти таке: «Творча діяльність – індивідуальна чи колективна творчість, результатом якої є створення або інтерпретація творів, що мають культурну цінність». Мені дуже хочеться дізнатися, яку культурну цінність мають статті про корупціонерів.

Тобто НАБУ тепер крім Притули, її ОО, Топольської доведеться ще перевірити редакцію видання «Новое время» на предмет контракту з ними Лещенка.

І ще: «У разі виникнення обставин, що порушують вимоги щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності, народний депутат України у двадцятиденний строк з дня виникнення таких обставин припиняє таку діяльність або подає особисту заяву про складення повноважень народного депутата України».

20 днів пішло, товаришу антикорупціонер.

Джерело: Филипп Духлий

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ