Філіп Духлій, блогер
Філіп Духлій, блогер

Слухайте, мене вже дістали тексти «борцунів», які не можуть прямо заступитися за Лещенка, але відмазують його сентенціями типу: так, він не правий, але хіба у нас є хтось кращий, давайте, мовляв, зрозуміємо його і пробачимо, і далі будемо вважати, що це все божа роса.

Якість змін в країні, реформи залежать, перш за все, від парламенту, від тих змін в правила гри, які він ухвалює. Ось вам рейтинг депутатів за їх голосуванням за реформаторські закони.

1Що ви знаєте про них? Правильно, нічого. Ці люди не лізуть в телевізор, не лізуть в грантоїдські ЗМІ, не пишуть статті, не торгують собою на конференціях під час пленарного тижня. Вони тупо виконують свою роботу народного депутата – ходять в Раду, голосують і працюють над законами.

Я вам більше скажу. Ви знаєте хто такий Галасюк? Це людина, яка грудьми продавила 4496 через комітет, йому пам’ятник треба ставити, хоча він з РПЛ.

Лещенко не є депутатом, не є антикорупціонером, не реформатором. Він, перш за все, медійна персона, продукт піару, розкрутки та купи бабла у вигляді грантів, улюбленець донорів. Ось і вся його заслуга.

Закінчуйте на нього молиться і розповідати, що без нього Україна раптом обрушиться, небо впаде на землю, будівельний ринок завмре, а корови перестануть давати молоко. Просто однією особою в телевізорі стане менше.

І, будь ласка, давайте дивитися на суть речей і говорити спасибі людям не тому, що вони відомі, крикливі, скандальні або розкручені, а тому що вони роблять реальну роботу. Для нас з вами. А не для своєї майбутньої сім’ї.

Джерело: Филипп Духлий

БЕЗ КОМЕНТАРІВ