Філіп Духлій, блогер
Філіп Духлій, блогер

Не розумію людей, які витрачають життя на заробляння грошей. Ні, звичайно, гроші потрібні. Але у них крута крива корисної віддачі. Без пральної машини – хріново. Якихось 300 баксів значно полегшать ваше життя і дадуть вам кілька десятків годин життя на місяць. Але чи полегшить вам так само життя друга пральна машина? Друга автівка, квартира?

Але ось у тебе є пральна машина, посудомийка, пилосос і мікрохвильовка, є де жити, на чому їздити, куди поїхати відпочити. Далі що?

Є 6-ий айфон, а не 7-ий. Що це змінює в житті?

Нудота. Людям нудно. Люди хочуть нових вражень, емоцій. Це як наркотик. Отримавши одне необхідно терміново отримувати наступне, велику дозу. Ще більше емоцій, вражень, більше нічого. Який кайф від 6-го айфона, якщо є 7-ий?

Заробивши 100 тисяч терміново треба заробити 1 мільйон, потім 10 мільйонів, 100 мільйонів і так до нескінченності, до усрачки і геморою. Навіщо?

Гроші – інструмент. Уявіть тесляра, який не робить свою роботу, а збирає молотки і пили. Будівельника, який витратив життя на колекціонування перфораторів. Навіщо вам снасті, якщо ви не ловите рибу?

В підсумку, життя зводиться простого питання – ти ремісник, творець, який має мету, а гроші – інструмент. Або просто шукач задоволень, де гроші – їхнє джерело.

Що тебе пре? Створювати або мати? Ось головна межа, прірва, що розділяє два світи. Два сенси життя. Не стать, не національність, не релігія, не громадянство, сексуальна орієнтація тощо. А тільки одне. Створювати або мати?

Джерело: Филипп Духлий

БЕЗ КОМЕНТАРІВ